O nás

🤔 Co je Nearber?

Nearber je nová appka, která sleduje tvojí aktuální polohu pomocí Google Maps API a zobrazuje ti příspěvky z aktuální lokality. Můžeš komunikovat s lidmi kolem tebe a nebo prodávat věci na Marketu.


❗️ Co Nearber řeší?

I přesto, že jsme si fyzicky velmi blízko, tak nemáme online prostor, kde bychom nalezli co se děje v reálném čase kolem nás. Nemáme jak oslovit lidi z okolí, nabízet jim přebývající věci, co máme doma, nebo naopak najít nové přátelé se stejnnými zájmy. Představte si, že přiletíte do Londýna na jeden den a díky Nearberu ihned víte, co se děje kolem vás v reálném čase.


🔌 Tak blízko a přitom tak daleko

Chybí způsob, jak komunikovat s lidmi v okolí kdykoli a kdekoli jste. Interakce v reálném čase.


🏞️ OKOLÍ

Chybí aktuální informace o tom, co se děje v okolí. Našli jste někdy skrytý poklad přímo vedle vašeho oblíbeného místa?


🔄 STEREOTYP

Setkávání se stále stejnými přáteli, dělání stále stejných věcí, prostě uvíznutí v stereotypu. Necítíte se nudně s předvídatelnými aktualizacemi od svých neustále stejných přátel? Rozšiřte své sociální kontakty s Nearberem.Další příklady:

 • ⚽ SPORT
  Nikdo z vašich přátel nechce být vaším běžeckým partnerem? Možná má ten samý problém někdo kousek od tebe. Spojte se navzájem na Nearberu.

 • 👫 PŘÁTELÉ
  Přestěhovali jste se do nového města a nikoho tu neznáte? Sdílejte něco zajímavého o sobě na Nearberu a oslovte lidi kolem.

 • 🎉 UDÁLOSTI
  Přestaňte vyhledávat „Co dělat ve městě tento víkend“ každý pátek. Zkontrolujte události v okolí, ať jste třeba v tomhle městě úplně poprvé. Podívejte se, co dělat na Nearberu. Vše, co vidíte na Nearberu, je vždy blízko vás.

 • 📍 MÍSTA
  Zajímavá místa jsou všude kolem vás. Přírodní památky, obchody, hospody, restaurace, kluby, parky, podniky. Objevte je s Nearberem.

 • 🎨 AKTIVITY
  Chtěli byste se naučit něco nového? Jazyk, programování, zpívání, cokoli. Úspěch přichází snáze, když máte partnera. Možná vaši sousedé chtějí naučit to samé nebo vás mohou naučit oni.


Budeme rádi, když nám pomůžeš

👍 Lajkni a sdílej

Díky! 🤝


🔮 Budoucnost

Víme, chybí spousta funkcionality. Proč? Protože jsme startup 🦄. Jak poroste počet uživatelů, budeme postupně přidávat nové funkce. Budeme rádi, když nám s růstem pomůžeš a řekneš o Nearberu někomu, koho by mohla podobná síť bavit a nebo stačí jednoduše lajk a sdílení Nearberu na ostatních sociálních sítích. Uděláme vše pro to, abychom vytvořili funkce, které Nearber udělají snadno použitelným. Jaké funkce? Každý používá Nearber z jiného důvodu, takže jedním z prvních kroků bude vytvoření filtrů, aby si každý mohl vybrat, jaké druhy příspěvků se budou zobrazovat. Proč? Dovolte mi uvést příklad. Někdo používá Nearber jenom pro sportovní aktivity v okolí a ne pro pracovní příležitosti, tak proč by měl procházet takové příspěvky. Rozumíme si?

🚀 Tvůrci

Pavel Sládek

Co-Founder

Studnice skvělých nápadů 💡
milovník jídla 🥘 a IPiček 🍺
pláží 🏖️ a windsurfingu 🌊

Tomáš Vohradník

Founder

Expert na neúspěšné startupy 💯
Rád přemýšlí 🤔
Trochu divnej 👽

Martin Chudoba

Developer

Vždy ochotný pomoct 🙋‍♂️
Zkušený PHP ninja 🥷
Táta 👨

💼 Investor?

Vypadáme jako 🦄? Kontaktujte mě na adrese tomas@nearber.com a poznejme se 🤝.